Działamy na rynku ogrodzeniowym od 2016 roku. W naszym punkcie sprzedaży przy ulicy Dębickiej 26 w Brzeźnicy znajdziecie Państwo szeroki asortyment gotowych elementów i akcesoriów do budowy ogrodzeń. Oferujemy elementy betonowe, elementy stalowe, akcesoria ogrodzeniowe, napędy do bram i automatyki, narzędzia i pomoce do montażu ogrodzeń, a także spawane elementy ogrodzeniowe.Oferowane przez nas produkty wykonują uznane marki. Firma Berczyk jest producentem betonu i zapraw. Narzędzia do montażu ogrodzeń są produkowane przez firmę Berner. Z kolei akcesoria malarskie sprowadzamy od firmy Bluedolphin. Zamówione materiały transportujemy samochodem dostawczym z żurawiem do klienta.

Posiadamy duże doświadczenie w branży ogrodzeniowej. Nasze ogrodzenia charakteryzuje precyzja wykonania. Demontujemy, przenosimy i montujemy istniejące ogrodzenia. Wykonujemy ogrodzenia od zera. Profesjonalnie doradzamy jaki typ ogrodzenia wybrać. Bezpłatnie wyceniamy zlecenie. Wykonujemy elementy ogrodzenia, dostarczamy je i montujemy. Elementy podmurówki budujemy także bezpośrednio u klienta w miejscu montażu ogrodzenia. W naszej ofercie są: ogrodzenia panelowe, siatkowe, drewniane, stalowe (także z blachy fałdowej) i betonowe, a także ogrodzenia z pustaków łupanych firmy Joniec. Wykonujemy również ogrodzenia mieszane. Oferujemy przebudowę ogrodzeń bez naruszania istniejącej furtki i bramy. Dzięki współpracy z firmą Usługi Spawalnicze Marcin Szelest podczas budowy ogrodzenia montujemy bramy i furtki ogrodzeniowe.

W celu bardziej przejrzystego przedstawienia naszej oferty tworzymy dla naszych klientów „Ogród ekspozycji”.

Nasze usługi wybiera wielu klientów, którzy wystawiają nam pozytywne opinie. Charakteryzuje nas solidność w działaniu.

Posiadamy Certyfikat Rzetelności programu Rzetelna Firma, który potwierdza, że jesteśmy solidną i wypłacalną firmą i nie figurujemy w Krajowym Rejestrze Długów. Otrzymaliśmy także certyfikat portalu firmy.net, ponieważ jesteśmy firmą przyjazną internautom. Charakteryzuje nas wysoki poziom i standard komunikacji z klientami w internecie.

Od ponad trzech lat zapewniamy odpowiednie materiały i doradzamy jak zbudować idealne ogrodzenie. Dbamy o to, aby produkowane przez nas elementy i wykonywane ogrodzenia były najwyższej jakości, a także aby dobrze wyglądały. Z nami zaplanujesz swoje idealne ogrodzenie, a my wykonamy je zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Formur Ogrodzenia

Imię
Telefon
Twój e-mail
Treść wiadomości
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Ikona wskazująca umiejscowienie danych adresowych naszej firmy Formur Ogrodzenia

FPHU FORMUR Ogrodzenia

 

ul. Dębicka 26,

39-207 Brzeźnica

 

Email: biuro@formur.pl

 

Elementy ogrodzeniowe: +48 790 505 635

(panele, siatki, słupki, płyty, montaż ogrodzeń)

 

Spawanie elementów: +48 788 692 956

(brama, furtka, przęsła, balustrady, poręcze, schody)

 

 

Siedziba zamknięta do 01.03.2020 r.

(więcej pod numerami telefonów powyżej).

 

Copyrights 2019 | Created with WebWave

Sprawdź naszą rzetelność klikając w logo KRD