RODZAJE OGRODZEŃ

Człowiek od zawsze chronił swoją własność i dbał o prywatność, dlatego budował ogrodzenia wokół domu, posiadłości, zamku czy pałacu. W dzisiejszych czasach ogrodzenie spełnia nie tylko funkcję ochronną, ale także stanowi ozdobę domu i jego otoczenia. Chroni również przed hałasem, kurzem i spalinami oraz uniemożliwia niepowołanym osobom wejście na teren posesji. Ogrodzenie powinno być wkomponowane w architekturę domu i podkreślać jej walory, dlatego dobrze byłoby gdyby było mocne, trwałe i szczelne, ale także ładne. Dawniej ogrodzenia były wykonywane z najłatwiej dostępnego na danym obszarze materiału, którym zwykle było drewno lub kamień. Obecnie można wykonać ogrodzenie z paneli, siatki, drewna, stali, betonu i innych materiałów. Dobór surowców zależy od indywidualnych preferencji zamawiającego, rodzaju ogrodzenia oraz jego ceny.

FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku ogrodzeniowym, w jej asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Nasza oferta
  • elementy ogrodzenia, dzięki którym możesz zamontować: ogrodzenia tymczasowe, ogrodzenia murowane, ogrodzenia panelowe, ogrodzenia z siatki, nowoczesne ogrodzenia.

Built with Mobirise web maker