Łata wibracyjna Dynamic E0F8-565CF 2,5 m


Listwa wibracyjna łata 2,5m Dynamic odealnie nadaje się do wykończeń widocznych powierzchni cementowych.. Zapraszamy do nowej wypożyczalni sprzętu budowlanego.


Wynajem - Łata wibracyjna Dynamic E0F8-565CF 2,5 m

Łata wibracyjna Dynamic E0F8-565CF 2,5 m

Listwa wibracyjna DYNAMIC VS-25 wyposażona jest w silnik Honda GX 35, dzięki swoim właściwościom obsługiwana jest przez jednego operatora. Idealnie nadaje się do wykończeń widocznych powierzchni cementowych.

Szczegóły:
- Model: VS-25
- Waga (kg): 26
- Silnik: benzynowy, 4-suwowy
- Typ: Honda GX 35
- Moc kW(KM): 1,2 (1,6)
- Zbiornik paliwa (litry): 0.65

Łata wibracyjna Dynamic E0F8-565CF 2,5 m

Zalety:
- Ścisła kontrola płaskości profilu
- Łatwa w obsłudze dzięki swojej prostocie
- Wygodna listwa o ergonomicznym kształcie ułatwia pracę przy nakładaniu nawierzchni
- Idealne wykończenie widocznych powierzchni cementowych
- Listwa jest lekka, dzięki czemu może ją obsługiwać tylko jeden operator.Sprzęt do wypożyczania na pełne doby, z zapłatą z góry kaucji. Możliwy transport łącznie z rozładunkiem na wskazanym miejscu. W ofercie inne maszyny i urządzenia budowlane do wynajmu.


Cennik:
1) 200 zł/kaucja
2) 30 zł/h
3) 120 zł/doba

Łata wibracyjna Dynamic E0F8-565CF 2,5 m wynajem - Dębica, Mielec, Rzeszów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. 

FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku budowlano ogrodzeniowym. Oferujemy profesjonalną budowę ogrodzeń, sprzedaż materiałów budowlanych, usługi spawalnicze oraz wynajem sprzętu budowlanego.
W asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
Designed with Mobirise bootstrap web theme