Panele 3D

Obecnie ogrodzenia panelowe 3D, podobnie jak sztachety metalowe, zyskują popularność wśród licznego grona. Nie rzucają się w oczy, jednak świetnie dopełniają całą prezentację domu, odgradzając go od ewentualnych nieproszonych gości. Wytrzymała konstrukcja połączona z wysoką estetyką sprawia, że coraz więcej osób zapoznaje się z tematyką ogrodzeń tego typu. To, co je wyróżnia to z pewnością unikatowe, poziome i trójwymiarowe przetłoczenie w kształcie litery V. To właśnie ta trójwymiarowość odróżnia je od systemu 2D, jakim określa się ogrodzenia proste. Obecnie z tego rodzaju paneli korzystają nie tylko osoby prywatne, lecz również właściciele firm – wszystko przez to, że panele 3D Rzeszów znakomicie sprawdzają się w szkodliwych warunkach atmosferycznych!

Panele 3D

Ogrodzenie panelowe 3D

Ogrodzenie panelowe 3D, jest najbardziej pożądanym typem ogrodzenia w dzisiejszych czasach w pobliskich miastach: Dębica i Brzeźnica.
Atuty ogrodzenia z paneli:
szybkość wykonania,
niewielka waga
trwałość na lata
łatwość wymiany elementów,
Panele możemy podzielić ze względu na:
rodzaj zabezpieczenia materiału:
ocynk
ocynk+RAL

grubość druta:
fi 4 mm,
fi 5 mm,

wysokość:
103 cm,
123 cm, (wysokość standardowa)
133 cm,
153 cm, (wysokość standardowa)
173 cm,
203 cm. 


Doskonała jakość w połączeniu z efektem „wow” - zalety ogrodzenia panelowego


Panele 3D

Ogrodzenie panelowe 3D wykonane jest zazwyczaj z dodatkowo ocynkowanej stali, stanowiącej współcześnie jeden z najbardziej odpornych materiałów. Niekorzystne warunki? Ogrodzenia panelowe Dębica nie ulegną ani intensywnym opadom deszczu – bowiem nie rdzewieją. Zupełnie tak samo jest z wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi – ogrodzenia panelowe są na nie odporne, przez co służą latami stale zachowując nienaganny wygląd. Często sięgają po nie ludzie, którzy dodatkowo sadzą nieopodal tuje lub inne drzewka, aby ogrodzenie sprawiało wrażenie złożonego jedynie z drzew – tak działa właśnie magiczny minimalizm paneli 3D doskonałych do każdej aranżacji podwórka!

Ogrodzenia panelowe Rzeszów – dlaczego warto?

Jesteśmy firmą, która doskonale zna się na ogrodzeniach – od lat dostarczamy je osobom ceniącym sobie estetykę i bezpieczeństwo. Nie określamy się dla jednostek; celujemy do grup. Dlatego nasze ogrodzenia są świetne do zastosowania na posesji prywatnej, a także w przypadku ogrodzenia ogromnych hal pracy. Niezależnie od tego, gdzie się znajdą, są tak samo wytrzymałe i mogą służyć przez naprawdę wiele lat! Budowa takiego ogrodzenia jest również doskonała dla właścicieli psów – ogrodzenia panele 3D Rzeszów sprawią, że żaden czworonóg przez nie nie przemknie! Na tym przykładzie możemy pokusić się o stwierdzenie faktu, że nasze ogrodzenia panelowe nadają się również do zadań specjalnych! Nasza firma oferuje profesjonalny plan i montaż tego typu ogrodzeń – towarzyszymy naszym klientom w całym procesie planowania i działania, którego zwieńczeniem jest oczywiście doskonałe ogrodzenie!

Ogrodzenia panelowe Rzeszów dostępne są na twoje własne życzenie! Już dziś postaw na bezpieczeństwo wokół swego domu, dbając o wyodrębnienie terenów wokół

PANELE 3D – pytania i odpowiedzi (FAQ)

Jak najbardziej! Nasze ogrodzenia świetnie nadają się do zabezpieczania terenów wiejskich przed intruzami pod postacią złodziei czy lisów. W związku z wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, jest trudne do przegryzienia, a odpowiednio zamontowane z pewnością nie przepuści żadnego szkodnika!

Kluczem doskonałej inwestycji jest przede wszystkim współpraca z profesjonalną firmą. Jako eksperci doskonale wiemy, że doświadczenie przekłada się na jakość wykonanej pracy. Nasza firma zrealizowała naprawdę wiele projektów, a każdy nasz klient cieszył się niesamowitym ogrodzeniem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty!

FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku budowlano ogrodzeniowym. Oferujemy profesjonalną budowę ogrodzeń, sprzedaż materiałów budowlanych, usługi spawalnicze oraz wynajem sprzętu budowlanego.
W asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
Develop your own website - See it