SKŁAD BUDOWLANY
W MIEŚCIE BRZEŹNICA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zapotrzebowanie naszej grupy docelowej rośnie praktycznie z miesiąca na miesiąc. To dlatego, oprócz usługi projektowania i montażu ogrodzeń, otworzyliśmy własny sklep budowlany, który zlokalizowany jest w miejscowości Brzeźnica.

Zobacz, jakie to proste!

Sklep budowlany Brzeźnica i okolice !

Pierwszorzędnej klasy materiały budowlane w jednym miejscu. 

Od teraz możesz zamówić u nas komponenty niezbędne do wykonania funkcjonalnego i bezpiecznego muru wokół Twoich posesji. Korzystamy z nich każdego dnia, dlatego jesteśmy przekonani, że skład materiałów budowlanych Formur zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany tutaj asortyment spełniał najwyższe normy. Tylko w taki sposób nasz sklep będzie mógł docierać do rzeszy potencjalnych Klientów. Odwiedź wirtualne progi firmy Formur, gdzie zaprezentowaliśmy najważniejsze punkty oferty składu materiałów budowlanych w mieście Brzeźnica. Sklep działa również stacjonarnie. Zapraszamy do miasta Brzeźnica. Służymy pomocnym zdaniem w wyborze materiałów odpowiednich do stworzenia wymarzonego ogrodzenia.

Formur - skład budowlany
Brzeźnica i Dębica to miasta w których nas znajdziesz

Uruchomiona przez nas hurtownia budowlana to kolejny czynnik, który pokazuje profesjonalizm naszego przedsiębiorstwa. Aby ułatwić zakupy potencjalnemu Klientowi, podzieliliśmy skład na dwie kategorie. W pierwszej prezentujemy sprawdzone na własnej skórze elementy ogrodzeniowe. Wśród nich znajdziesz chociażby betonowe bloczki, płyty i dziesiątki stalowych elementów. Mało tego, współpracujemy z markami proponującymi akcesoria do bram automatycznych oraz nawet wideodomofony, które powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym domu. Skład budowlany Formur łączy więc rozwiązania o charakterze tradycyjnym z tymi nieco bardziej nowoczesnymi. Do drugiej kategorii zapraszamy osoby zdecydowane na zakup konkretnych materiałów budowlanych. Jesteśmy specjalistami nie tylko w montażu pierwszorzędnej klasy ogrodzeń. Doradzimy Ci, jak samodzielnie wykonać doskonały mur.

Najlepsze materiały budowlane Brzeźnica w jednym miejscu

rzetelna firma

Certyfikat RZETELNA FIRMA

Posiadamy Certyfikat Rzetelności programu Rzetelna Firma, który potwierdza, że jesteśmy solidną i wypłacalną firmą i nie figurujemy w Krajowym Rejestrze Długów. Otrzymaliśmy także certyfikat portalu firmy.net, ponieważ jesteśmy firmą przyjazną internautom. Charakteryzuje nas wysoki poziom i standard komunikacji z klientami w internecie.

Skontaktuj się z doświadczonymi ekspertami branży budowlanej

Szerokim łukiem omijaj prowizoryczne rozwiązania, które generują dodatkowe koszty!

Telefon

Montaż ogrodzeń: (+48) 790-505-635
Sklep budowlany: (+48) 792-665-554
Wypożyczalnia sprzętu: (+48) 792-665-554
Serwis sprzętu: (+48) 790-505-966

FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku budowlano ogrodzeniowym. Oferujemy profesjonalną budowę ogrodzeń, sprzedaż materiałów budowlanych, usługi spawalnicze oraz wynajem sprzętu budowlanego.
W asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
Made with Mobirise - Check this