WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO 

FORMUR umożliwia wynajem maszyn budowlanych i narzędzi. Można wypożyczyć sprzęt budowlany, urządzenia i narzędzia przydatne do prac budowlanych i ogrodowych. Firma przygotowała rozwiązania, które są niezwykle korzystne dla klientów.

SPRZĘT BUDOWLANY NA WYNAJEM

Sklep dysponuje asortymentem narzędzi oraz kompaktowych maszyn budowlanych. Firma oferuje możliwość transportu do klienta bądź wysyłkę kurierem. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie sprzętu budowlanego?

Usługi kierowane są do klientów firmowych oraz prywatnych, profesjonalnych ekip, a także domowników i majsterkowiczów, którzy na własną rękę podejmują się prac remontowych. Zapewniamy atrakcyjne ceny wynajmu sprzętu wszelkiego rodzaju, docierając tym samym do wszystkich klientów. Z nami można wypożyczać niezbędne urządzenia i narzędzia nie naruszając budżetu przeznaczonego na realizację prac budowlanych, remontowych, naprawczych bądź innych.

FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku budowlano ogrodzeniowym. Oferujemy profesjonalną budowę ogrodzeń, sprzedaż materiałów budowlanych, usługi spawalnicze oraz wynajem sprzętu budowlanego.
W asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
Designed with Mobirise - See it