Łuparka do drewna spalinowa HECHT 6422


Bardzo wydajna łuparka do drewna, wyposażona w spalinowy silnik renomowanej marki Briggs & Stratton, zastosowany model silnika to XR950 o pojemności 208 cm3. Łuparka nadaje się do przygotowania dużej ilości drewna opałowego na zimę, maksymalna długość polan wynosi aż 635 mm. Nacisk 22 ton pozwala na rozłupywanie każdego rodzaju drzewa


Wynajem - Łuparka do drewna spalinowa HECHT 6422

Spalinowa łuparka do drewna

Dane techniczne:
Silnik 4-suwowy Briggs & Stratton XR950
Pojemność 208 cm3
Max. moment obrotowy 12,88 Nm
Max. długość polan 635 mm
Max. siła nacisku 22 T
Waga 225 kg

Łuparka do drewna HECHT 6422

Opis przedmiotu
Łuparka może być transportowana w poziomie, natomiast rozłupywanie odbywa się zawsze w pionie. Aby zmienić pozycję, po prostu zwolnij zaczep zabezpieczający na podwoziu i ustaw go w pozycji pionowej na sworzniach. Należy jednak upewnić się, że stoi on na płaskiej i mocnej podstawie. Dzięki zawiasowi umieszczonemu blisko środka ciężkości, przestawianie między tymi dwoma pozycjami jest łatwa.

Maszyna jest wyposażona w elementy sterujące w postaci dwóch dźwigni. Aby przesunąć klin, pociągnij jednocześnie obie dźwignie. Zapobiega to przypadkowemu wprawieniu w ruch klina.

Zbiornik oleju hydraulicznego, który jest wygodnie ukryty w ramie podwozia, mieści 14,5 litra oleju.


Maksymalna długość kłody wynosi 610 mm. Łuparka jest wyposażona w klin rozłupujący o szerokości 20 cm.
Łuparka do drewna HECHT 6422 jest idealna do szybkiego i sprawnego przygotowania drewna opałowego i kominkowego. Urządzenie posiada bardzo wytrzymały korpus wykonany z wysokogatunkowej stali a duże koła transportowe ułatwiają przemieszczanie.


Cennik:
1) 500 zł/kaucja
2) 250zł doba
3) Od 3-go dnia 200zł doba

Spalinowa łuparka do drewna HECHT 6422 wynajem - Dębica, Mielec, Rzeszów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. 

FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku budowlano ogrodzeniowym. Oferujemy profesjonalną budowę ogrodzeń, sprzedaż materiałów budowlanych, usługi spawalnicze oraz wynajem sprzętu budowlanego.
W asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
Design a free web page with Mobirise