SKŁAD BUDOWLANY W MIEŚCIE BRZEŹNICA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zapotrzebowanie naszej grupy docelowej rośnie praktycznie z miesiąca na miesiąc. To dlatego, oprócz usługi projektowania i montażu ogrodzeń, otworzyliśmy własny skład budowlany, który zlokalizowany jest w miejscowości Brzeźnica. Od teraz możesz zamówić u nas komponenty niezbędne do wykonania funkcjonalnego i bezpiecznego muru wokół Twoich posesji. Korzystamy z nich każdego dnia, dlatego jesteśmy przekonani, że skład materiałów budowlanych Formur zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany tutaj asortyment spełniał najwyższe normy. Tylko w taki sposób nasz sklep będzie mógł docierać do rzeszy potencjalnych Klientów. Odwiedź wirtualne progi firmy Formur, gdzie zaprezentowaliśmy najważniejsze punkty oferty. Skład działa również stacjonarnie. Zapraszamy do miasta Brzeźnica. Służymy pomocnym zdaniem w wyborze materiałów odpowiednich do stworzenia wymarzonego ogrodzenia. Zobacz, jakie to proste!

Pierwszorzędnej klasy materiały budowlane w jednym miejscu. Formur - skład budowlany w mieście Brzeźnica

Uruchomiona przez nas hurtownia budowlana to kolejny czynnik, który pokazuje profesjonalizm naszego przedsiębiorstwa. Aby ułatwić zakupy potencjalnemu Klientowi, podzieliliśmy skład na dwie kategorie. W pierwszej prezentujemy sprawdzone na własnej skórze elementy ogrodzeniowe. Wśród nich znajdziesz chociażby betonowe bloczki, płyty i dziesiątki stalowych elementów. Mało tego, współpracujemy z markami proponującymi akcesoria do bram automatycznych oraz nawet wideodomofony, które powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym domu.  Skład budowlany Formur łączy więc rozwiązania o charakterze tradycyjnym z tymi nieco bardziej nowoczesnymi. Do drugiej kategorii zapraszamy osoby zdecydowane na zakup konkretnych materiałów budowlanych. Jesteśmy specjalistami nie tylko w montażu pierwszorzędnej klasy ogrodzeń. Doradzimy  Ci, jak samodzielnie wykonać doskonały mur. Skontaktuj się z doświadczonymi ekspertami branży budowlanej. Szerokim łukiem omijaj prowizoryczne rozwiązania, które generują dodatkowe koszty!

W Ofercie Składu Budowlanego

Copyrights 2020 | Created with WebWave

MENU

ADRES

KONTAKT

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku ogrodzeniowym, w jej asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

 

W naszej ofercie znajdują się elementy ogrodzenia, dzięki którym możesz zamontować: ogrodzenia tymczasowe, ogrodzenia murowane, ogrodzenia panelowe, ogrodzenia z siatki, nowoczesne ogrodzenia.

FORMUR

 

ul. Dębicka 26,

39-207 Brzeźnica

biuro@formur.pl

 

Montaż ogrodzeń:

+48 790 505 635

(panelowe, siatkowe, murowane, mieszane)

 

Spawanie elementów:

+48 788 692 956

(brama, furtka, przęsła, balustrady, poręcze, schody)

 

Sklep budowlany:

+48 604988838

(materiały/narzędzia), panele, siatki, słupki, podmurówka

Imię
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!