SKŁAD BUDOWLANY
W MIEŚCIE BRZEŹNICA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zapotrzebowanie naszej grupy docelowej rośnie praktycznie z miesiąca na miesiąc. To dlatego, oprócz usługi projektowania i montażu ogrodzeń, otworzyliśmy własny sklep budowlany, który zlokalizowany jest w miejscowości Brzeźnica.

Zobacz, jakie to proste!

Pierwszorzędnej klasy materiały budowlane w jednym miejscu. 

Od teraz możesz zamówić u nas komponenty niezbędne do wykonania funkcjonalnego i bezpiecznego muru wokół Twoich posesji. Korzystamy z nich każdego dnia, dlatego jesteśmy przekonani, że skład materiałów budowlanych Formur zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany tutaj asortyment spełniał najwyższe normy. Tylko w taki sposób nasz sklep będzie mógł docierać do rzeszy potencjalnych Klientów. Odwiedź wirtualne progi firmy Formur, gdzie zaprezentowaliśmy najważniejsze punkty oferty. Sklep działa również stacjonarnie. Zapraszamy do miasta Brzeźnica. Służymy pomocnym zdaniem w wyborze materiałów odpowiednich do stworzenia wymarzonego ogrodzenia. 

Formur - skład budowlany
Brzeźnica i Dębica to miasta w których nas znajdziesz

Uruchomiona przez nas hurtownia budowlana to kolejny czynnik, który pokazuje profesjonalizm naszego przedsiębiorstwa. Aby ułatwić zakupy potencjalnemu Klientowi, podzieliliśmy skład na dwie kategorie. W pierwszej prezentujemy sprawdzone na własnej skórze elementy ogrodzeniowe. Wśród nich znajdziesz chociażby betonowe bloczki, płyty i dziesiątki stalowych elementów. Mało tego, współpracujemy z markami proponującymi akcesoria do bram automatycznych oraz nawet wideodomofony, które powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym domu. Skład budowlany Formur łączy więc rozwiązania o charakterze tradycyjnym z tymi nieco bardziej nowoczesnymi. Do drugiej kategorii zapraszamy osoby zdecydowane na zakup konkretnych materiałów budowlanych. Jesteśmy specjalistami nie tylko w montażu pierwszorzędnej klasy ogrodzeń. Doradzimy Ci, jak samodzielnie wykonać doskonały mur.

rzetelna firma

Certyfikat RZETELNA FIRMA

Posiadamy Certyfikat Rzetelności programu Rzetelna Firma, który potwierdza, że jesteśmy solidną i wypłacalną firmą i nie figurujemy w Krajowym Rejestrze Długów. Otrzymaliśmy także certyfikat portalu firmy.net, ponieważ jesteśmy firmą przyjazną internautom. Charakteryzuje nas wysoki poziom i standard komunikacji z klientami w internecie.

Skontaktuj się z doświadczonymi ekspertami branży budowlanej

Szerokim łukiem omijaj prowizoryczne rozwiązania, które generują dodatkowe koszty!

FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku ogrodzeniowym, w jej asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Nasza oferta
  • elementy ogrodzenia, dzięki którym możesz zamontować: ogrodzenia tymczasowe, ogrodzenia murowane, ogrodzenia panelowe, ogrodzenia z siatki, nowoczesne ogrodzenia.

Mobirise free maker - Find more