Zagęszczarka Cedrus Loncin G390F 


Oferta dotyczy wynajmu profesjonalnej zagęszczarki Cedrus Loncin


Wynajem - Zagęszczarka Cedrus Loncin G390F 220 kg

Zagęszczarka Cedrus Loncin G390F

Cennik
1) 300 zł/kaucja
2) 180 zł/doba
3) Od 3-go dnia 140 zł

Zagęszczarka Cedrus Loncin G390F

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Marka: Cedrus
Pojemność miski olejowej: 1,2 l
Wibracje: 4800 vpm
Prędkość posuwu: 35 m/min
Olej silnikowy: 10W-30
Olej wibratora: MOBIL GX80W-90
Rewers: hydrauliczny
Siła zagęszczania: 38 kN
Wymiary płyty: 83,4 X 48 cm
Głębokość zagęszczania: 85 cm
Pojemność silnika: 389 cm³
Producent silnika: Loncin
Model silnika: G390F
Dodatkowe zalety: Płoza poszerzająca: 83,5 x 10,0cm,
Pojemność zbiornika paliwa: 6,5 l
Ciężar: 220 kg


Potrzebujesz wydajnego i niezawodnego sprzętu budowlanego do zagęszczania podłoża? Nasza oferta wynajmu zagęszczarki Cedrus Loncin G390F z rewersem o wadze 260kg spełni Twoje oczekiwania i ułatwi pracę na placu budowy!

Dlaczego warto skorzystać z naszej zagęszczarki?

✅ Wydajność i moc: Zagęszczarka Cedrus Loncin G390F została zaprojektowana z myślą o efektywnym i intensywnym zagęszczaniu gruntów. Dzięki niej prace budowlane przebiegną szybko i sprawnie, osiągając optymalne rezultaty.

✅ Rewers: Funkcja rewersu zapewni Ci pełną kontrolę nad zagęszczaniem, nawet w trudno dostępnych miejscach. Bez problemu poradzisz sobie z manewrowaniem maszyną i precyzyjnym umiejscowieniem na placu budowy.

✅ Solidna konstrukcja: Cedrus Loncin G390F to solidnie wykonana zagęszczarka, która jest odporna na eksploatacyjne obciążenia. Bez względu na warunki i wymagania, maszyna sprosta każdemu wyzwaniu.

✅ Łatwa obsługa: Nasza zagęszczarka została zaprojektowana z myślą o intuicyjnej obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący operatorzy będą czuć się pewnie i komfortowo podczas pracy.

✅ Profesjonalny serwis: Nasz zespół specjalistów zadba o regularne przeglądy i konserwację zagęszczarki, gwarantując jej najwyższą wydajność i bezpieczeństwo podczas wynajmu.


Zagęszczarka 220kg Cedrus Loncin na wynajem - Dębica, Mielec, Rzeszów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. 

Skontaktuj się z nami: 792-665-554

FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku budowlano ogrodzeniowym. Oferujemy profesjonalną budowę ogrodzeń, sprzedaż materiałów budowlanych, usługi spawalnicze oraz wynajem sprzętu budowlanego.
W asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
Designed with Mobirise free site themes