RĘBAK DO GAŁĘZI / ROZDRABNIACZ


Profesjonalna obróbka drewna przy wycince drzew oraz krzewów wymaga wykorzystywania tylko niezawodnych maszyn. Wcześniej wspomniana czynność przeważnie pozostawia po sobie ogromne ilości pozornie zbędnych gałęzi, które po chwili stają się kwestią problematyczną. Zastanawiasz się, w jaki sposób można ją skutecznie rozwiązać? Wynajem rozdrabniacza do gałęzi będzie strzałem w przysłowiową dziesiątkę! Taki sprzęt umożliwia bowiem błyskawiczne wyprodukowanie ściółki lub materiału dedykowanego na opał. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wynajem rębaka. Jako niekwestionowany lider branży, nasza firma Formur gwarantuje dobowy dostęp do wyłącznie pierwszorzędnej klasy maszyn. Udowadniamy, że wypożyczenie rozdrabniarki do gałęzi nie musi być trudne. Zapraszamy Klientów z Brzeźnicy, ale również z miast Tarnów, Dębica i Rzeszów. 


Wynajem rębaka do gałęzi - rębak tarczowy RTS-630 + przyczepka

Rębak do gałęzi / Rozdrabniacz

Rębak tarczowy z silnikiem spalinowym Lifan 15 KM lub WEIMA 16 KM, RTS-630 przeznaczony jest do rozdrabniania gałęzi, pni drzew o średnicy do 10 cm, oraz innych materiałów drewnianych np. zrzyny tartaczne.

Grubość pozyskiwanej zrębki można regulować, czterema wymiennymi ostrzami (wykonane ze stali trudnościeralnej) ustalając ich położenie względem przeciw-ostrza. Noże przykręcone są do tarczy tnącej o średnicy 620 mm, która dzięki swojej wadze nadaje zamach. Rębak wyposażony jest w podwozie terenowe wraz z dyszlem.

Cennik:
1) 500 zł/kaucja
2) 200 zł/doba
3) Od 2-go dnia 150 zł/doba

Rębak wyposażony w wyłącznik bezpieczeństwa oraz osłony zapewniające bezpieczną pracę. Komin wylotowy można obracać o 360˚ w celu skierowania strumienia zrębek w odpowiednim kierunku. Rozdrabniacz cechuje się dużą wydajnością oraz wysokim komfortem pracy. Uzyskane wióry można stosować się jako materiał opałowy (nadaje się do podajników śrubowych) lub jako kompostownik lub podsypka pod krzewy.

Smarowanie łożysk tocznych odbywa się poprzez kalamitki w oprawie łożyska.

Rębak do gałęzi wynajem - Dębica, Mielec, Rzeszów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. 


Jako doświadczona firma doskonale rozumiemy wszystkie potrzeby czy też oczekiwania naszych potencjalnych Klientów. Profesjonalna wypożyczalnia rębaków powinna przygotować wyjątkową pod każdym względem ofertę. Formur spełnia takie standardy i to w stopniu celującym. W trosce o Twoje maksymalne zadowolenie, cennik za taką usługę ustanowiliśmy na mocno konkurencyjnym poziomie. Jesteśmy przekonani, że oferujemy najtańszy w kosztach rozdrabniacz do gałęzi w tej okolicy. Dodatkowo, nasze maszyny udostępniamy na całą dobę, dając tym samym duży poziom komfortu każdemu użytkownikowi. Zapraszamy do kontaktu. Niezawodny rębak spalinowy będzie doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, chcących zrobić pożytek z zalegających gałęzi. Zwłaszcza, że jego prostota w obsłudze czy też możliwość regulacji grubości pozyskiwanej zrębki sprawia, że wypożyczany przez Formur sprzęt należy zakwalifikować do tych funkcjonalnych oraz bezpiecznych rozwiązań. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Rozdrabniarka od zaufanego producenta stuprocentowo zadowoliła już najbardziej wymagających Klientów z miast, takich jak Rzeszów, Tarnów czy Dębica. Dołącz do tego grona i nie martw się pozostałościami po obróbce drewna. Zobacz również, że wynajem okazuje się o wiele lepszym rozwiązaniem od kupna drogocennych maszyn. Na jakości nie należy oszczędzać, jednak wypożyczalnia rębaków zminimalizuje koszty! 


#rębak do gałęzi wypożyczalnia, #rębak do gałęzi spalinowy wynajem, #rozdrabniacz do drewna wynajem, #wynajem rębaka, #rozdrabniacz do gałęzi wynajem, #Rzeszów, #Dębica, #Tarnów, #Mielec

FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku budowlano ogrodzeniowym. Oferujemy profesjonalną budowę ogrodzeń, sprzedaż materiałów budowlanych, usługi spawalnicze oraz wynajem sprzętu budowlanego.
W asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
This web page was built with Mobirise website theme