Spawarka inwertorowa WELD MASTER 330A

Spawarka inwertorowa WELD MASTER 330A

Spawarka inwertorowa WELD MASTER 330A

ZALETY:
- Technologia IGBT
- Płynna regulacja prądu spawania 30-330A
- Możliwość stosowania elektrod 1,5 - 5,0mm
- Funkcje: HOT START, ANTI STICK, ARC FORCE
- Wyposażona w termostat i wentylator

Cennik:
1) 100 zł/kaucja
2) 50 zł/doba
3) Od 3-go dnia 30 zł/doba


HOT START
nazywany popularnie gorącym startem umożliwia poprzez chwilowe podwyższenie prądu spawania ponad wartość ustawioną przez spawacza. HOT START działa w momencie zajarzenia łuku i ma na celu zapobieganiu przyklejenia elektrody do materiału. Jest dużym ułatwieniem podczas zapalania elektrody.

ANTI STICK
odcina/minimalizuje napięcie i prąd spawania w wypadku zwarcia elektrody ze spawanym materiałem. ANTI STICK umożliwia spawaczowi łatwiejsze oderwanie elektrody.

Spawarka inwertorowa WELD MASTER 330A

ARC FORCE
stabilizuje łuk niezależnie od jego długości. Reguluje dynamikę łuku spawalniczego. Zmniejszając wartości funkcji daje łuk miękki i mniejszą głębokość wtopu, natomiast zwiększając wartości funkcji powoduje głębsze wtopienie i możliwość spawania łukiem krótkim. Przy największej wartość dla funkcji ARC FORCE możliwe jest "wciśnięcie elektrody w jeziorko roztopionego metalu i przepalenie materiału na wskroś.

Posiada wszechstronne zastosowanie, używana do spawania stali nierdzewnej, stopowych, stali węglowej, miedzi i innych metali.

Sprzęt do wypożyczania na pełne doby, z zapłatą z góry kaucji. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku budowlano ogrodzeniowym. Oferujemy profesjonalną budowę ogrodzeń, sprzedaż materiałów budowlanych, usługi spawalnicze oraz wynajem sprzętu budowlanego.
W asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
Created with Mobirise - Find out