OGRODZENIE SIATKOWE

Siatka ogrodzeniowa

Ogrodzenie siatkowe

Ogrodzenie siatkowe jest jednym z najpopularniejszych typów ogrodzeń. Mimo że jest pozbawione walorów dekoracyjnych, to jego atutem jest niska cena, ogólna dostępność i łatwość montażu. Siatka jest produkowana z drutu stalowego ocynkowanego. Rozróżnia sięsiatkę ocynkowaną lub powleczoną tworzywem poliestrowym w różnych kolorach. Siatka jest mocowana do słupków stalowych osadzonych w betonowych fundamentach punktowych.Można ją stosować wszędzie tam, gdzie jest nierówna powierzchnia, w miejscach które nie muszą wyglądać reprezentacyjnie lub jako ogrodzenie tymczasowe. Wśród typów siatki wyróżnia się siatkę leśną o różnych oczkach w zależności od tego przed jakimi zwierzętami ma ona ochronić dobytek, drzewa czy rośliny ogrodowe.

Jak wygląda montaż ogrodzeń siatkowych

Postępowanie przy montażu siatki na murku prefabrykowanym jest takie samo jak przy montażu ogrodzenia panelowego aż do rozciągania siatki. Po założeniu podmurówki należy zamontować druty naciągowe. Jeśli zastosowano słupki z przyspawanymi nakrętkami i daszkiem to wtedy należy przełożyć drut przez te nakrętki. Natomiast w przypadku gołych słupków należy na każdym słupku przykręcić tzw. przelotki z tworzywa PCV lub stali ocynkowanej. Mocowanie drutu naciągowego można wykonać za pomocą obejmy z napinaczem i śrubą pod drut stabilizujący, który jest montowany na początku i końcu ogrodzenia w celu utrzymania siatki przed przesunięciem się na boki. Następnie należy nałożyć siatkę na druty. Górny i dolny drut naciągowy trzeba przepleść, a środkowy albo także przepleść albo łatwiej spiąć do siatki za pomocą druta wiązałkowego ocynkowanego lub powleczonego.

FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku budowlano ogrodzeniowym. Oferujemy profesjonalną budowę ogrodzeń, sprzedaż materiałów budowlanych, usługi spawalnicze oraz wynajem sprzętu budowlanego.
W asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
Designed with Mobirise - More here