Sztachety metalowe

Tanie, nowoczesne i jednocześnie wytrzymałe ogrodzenie? Postaw na sztachety metalowe Rzeszów i ciesz się ogrodzeniem, które będzie znakomicie spełniało swoją rolę i stanowiło estetyczny element całej twojej własności! Metal zajmuje obecnie miejsce drewna, lokując się na wyższej pozycji w kwestii materiałów wykorzystywanych do produkcji ogrodzeń. Sztachety Dębica to kwintesencja jakości, doskonale wtapiająca się w dzisiejsze trendy ogrodzeniowe. Rządzi w nich bowiem metal i nie ma zamiaru zejść z podium. Sztachety metalowe Rzeszów występują w wielu formach i kolorach, cały czas zaskakując osoby zainteresowane. Chcesz mieć kolorowe ogrodzenie niczym z najpiękniejszej bajki? Dziś nie ma rzeczy niemożliwych i w tej kwestii! Sztachety metalowe Dębica występują w wielu odcieniach, które dumnie prezentujemy na naszej stronie.

podmurówka betonowa

Sztachety metalowe

Sztachety metalowe z blachy są bardzo trwałą formą ogrodzenia, nie wymagającą częstej konserwacji.
W ofercie posiadamy dwa rodzaje sztachet metalowych:
zaginane (ZG) szerokość sztachety 10 cm i 12 cm,
zwijane (ZW) szerokość sztachety 9,5 cm i 11,5 cm.
Sztachety występują z blachy ocynkowanej lub dwustronnie malowanej o grubości 0,55 mm.
Wykonujemy sztachety w kolorach brąz, drewnopochodny (złoty dąb-jasny, ciemny orzech-ciemny), grafit, ocynk.
Głównymi zaletami sztachet są :
- estetyka
- trwałość
- brak konieczności malowania
- niska cena
- prosty montaż.

Wysokość pod wytyczne klienta, maksymalnie 2 mb.


Zalety posiadania metalowego ogrodzenia – sztachety metalowe Rzeszów i ich właściwości


Metalowe Sztachety

Zacznijmy od tego, że metal jest materiałem niezwykle uniwersalnym, w związku z czym można go przystosować do swoich własnych wymagań i potrzeb. Nie żartowaliśmy, kiedy mówiliśmy o braku ograniczeń! Sztachety Dębica znakomicie dostosują się do domu, niezależnie od stylu w jakim został o zbudowany. Metal jest bowiem ponadczasowy – pasuje praktycznie wszędzie. Dodatkowo mamy informację dla wielbicieli drewna – sztachety metalowe doskonale je imitują, jednak są o wiele wytrzymalsze na uszkodzenia. Solidna i wytrzymała konstrukcja wytrzymuje nawet w czasie szkodliwych warunków atmosferycznych. Drewno złamać jest o wiele prościej niż metal – ten fakt świadczyć może aktualnie o wysokiej przewadze sztachet metalowych nad drewnianymi. 

Montaż i tworzenie ogrodzeń ze sztachet? Tylko w Formur!

Jeżeli w planach miałeś już od dawna zbudowanie ogrodzenia idealnego, które spełni współczesne oczekiwania, jednocześnie będąc estetycznym i dostosowanym do warunków panujących na dworze, jesteś w doskonałym miejscu! Nasza firma zajmuje się profesjonalną budową i montażem ogrodzeń wykonanych ze sztachet metalowych. Doskonale rozumiemy potrzeby odbiorców, tworząc dla nich unikatowe projekty i zaopatrując ich w produkty najwyższej jakości, które skutecznie odgrodzą dom i nie wpuszczą nieproszonych gości. Sztachety metalowe Rzeszów to wyśmienity wybór dla każdego, kto chce być w posiadaniu unikatowego ogrodzenia, mogącego przetrwać lata.

Poznaj naszą ofertę sztachet metalowych i zadań, jakie możemy dla ciebie wykonać. Wybierając nas, stawiasz na najlepszych!

Sztachety metalowe – pytania i odpowiedzi (FAQ)

Oczywiście! Do dyspozycji jest cały wachlarz kolorystyczny – od klasycznej czerni, przez imitację drewna, aż po zaskakujące (lecz modne) współczesne metaliczne barwy. Wybór pozostawiamy naszym klientom, w razie czego służąc profesjonalną radą i pomocą w podjęciu decyzji.

Mając do czynienia z ogrodzeniami przez wiele lat, możemy stwierdzić, że odpowiednio zabezpieczone sztachety mogą służyć przez nawet kilkadziesiąt lat! Dlatego warto w nie zainwestować, by w kolejnym i następnych sezonach nie musieć wymieniać całego ogrodzenia ponownie. Oszczędność czasu i pieniędzy gwarantowana!

FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku ogrodzeniowym, w jej asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Nasza oferta

Designed with Mobirise web page theme