Panele z blachy

Panele z blachy

Deski ogrodzeniowe

Deski ogrodzeniowe (panele wykonane z blachy do montażu poprzecznego) na ogrodzenia. Jest to bardzo trwała forma ogrodzenia nie wymagająca częstej konserwacji.

W ofercie posiadamy trzy rodzaje desek ogrodzeniowych:
1. Deska ogrodzeniowa otwarta „C” wykonana z blachy podwójnie składanej, otwarta, wzmocniona, gr. ścianki 1 mm (2x0,55mm), grubość zagięcia ok. 22 mm, wymiary szerokości od 8 cm do 20 cm , maksymalna długość 3 mb.

2. Deska ogrodzeniowa pełna wykonana z blachy, w środku wypełnienie z płyty XPS , gr. ścianki 0,55 mm, grubość ok. 22 mm, wymiary szerokości od 8 cm do 20 cm , maksymalna długość 3 mb.

3. Deska ogrodzeniowa otwarta „C” z zagięciami wykonana z blachy podwójnie składanej, otwarta ,wzmocniona , gr. ścianki 1 mm (2x0,55mm), grubość zagięcia ok. 22 mm, wymiary szerokości od 15 cm do 25 cm ,maksymalna długość 3 mb.

Panele z blachy

Głównymi zaletami paneli są :
- estetyka
- trwałość
- brak konieczności malowania
- niska cena
- prosty montaż.


Do montażu desek ogrodzeniowych typu:
* deska ogrodzeniowa otwarta „C”,
* deska ogrodzeniowa otwarta „C” z zagięciami oraz
* deska ogrodzeniowa pełna
posiadamy akcesoria :
- ceownik montażowy 30x30x25 mm wykonany z blachy powlekanej,
- wkręty samowiercące w kolorach RAL, 

Panele z blachy schemat
Panele z blachy schemat
Panele z blachy schemat
FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku ogrodzeniowym, w jej asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Nasza oferta

Develop your own site - Try it