SERWIS SPRZĘTU OGRODOWEGO DĘBICA


Nasza firma Formur to nie tylko specjaliści z zakresu projektowania oraz budowy ogrodzeń. Jako doświadczeni specjaliści z ugruntowaną już renomą, posiadamy także odpowiednie kwalifikacje w pozostałych gałęziach współczesnej gospodarki. W tej kategorii oferujemy profesjonalną naprawę narzędzi oraz innych maszyn ogrodniczych. Swoje usługi kierujemy dla mieszkańców Dębicy czy najbliższych okolic. Staramy się udowadniać, że kompleksowa naprawa narzędzi nie powinna kosztować kroci. Skontaktuj się z nami już teraz. Formur zapewnia tak istotne drugie życie dla maszyn, które wykorzystujesz przecież każdego dnia. Koniec z pracą na nieprzygotowanych czy częściowo niesprawnym sprzęcie. Sprawdź rzetelność naszego serwisu już teraz!


Punkty Serwisowe

Lokalizacje - punkty serwisowe

Lokalizacje w których można pozostawić / odebrać sprzęt

1. Wielopole Skrzyńskie 537  - pon-sob 7.00 - 18.00
2. ul. Traugutta 9C, 39-300 Mielec  - pon-pt 8.00 - 17.00

Profesjonalny serwis narzędzi oraz maszyn ogrodniczych w mieście Dębica i okolicach!

Dlaczego warto zdecydować się na serwis sprzętu ogrodniczego?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w codziennej pracy dla naprawdę wielu branż jest wykorzystywanie wyłącznie niezawodnych i stuprocentowo sprawnych narzędzi. Sami przecież świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania oraz budowy nowoczesnych ogrodzeń. Posiadając taką wiedzę, zdecydowaliśmy się uruchomić serwis sprzętu ogrodniczego. Działamy na terenie takich miast, jak Brzeźnica, Dębica, Tarnów czy chociażby Rzeszów, oferując Klientom nie tylko profesjonalną naprawę, ale również wsparcie niezbędne do pielęgnacji zaawansowanych pod względem technologicznym maszyn. Usługa dla narzędzi ogrodniczych zbiera doskonałe opinie, wystawione przez dotychczas obsłużonych partnerów biznesowych. Ci nie mogą się mylić! Jeżeli chodzi o zaspokajanie oczekiwań Klientów, nasz serwis sprzętu ogrodowego spełnia wygórowane standardy obsługi. Co mamy na myśli? Przede wszystkim niezwykłą skuteczność pracy wykonanej przez doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów. Nie zapominamy też o aspektach kluczowych podczas prowadzenia biznesu. Mowa tutaj o atrakcyjnym cenniku. Naprawa narzędzi ogrodniczych Formur z pewnością nie spowoduje ogromnej dziury w budżecie, a skorzystanie z naszych usług jedynie zwiększy możliwości przerobowe w Twojej firmie. Serwisujemy również sprzęt dostarczany przez prywatnych Klientów – wszystko dla ich maksymalnej wygody! 

Serwisujemy wszystkie urządzenia ogrodnicze z silnikami spalinowymi renomowanych marek tj. Husqvarna, Stihl, Stiga, B&S i wiele innych oraz sprzętów pochodzenia z Chin.

FPHU FORMUR Ogrodzenia

Formur Ogrodzenia jest to firma rozwijająca się na rynku budowlano ogrodzeniowym. Oferujemy profesjonalną budowę ogrodzeń, sprzedaż materiałów budowlanych, usługi spawalnicze oraz wynajem sprzętu budowlanego.
W asortymencie można znaleźć murki ogrodzeniowe (podmurówki), bloczki, daszki, siatki, słupki, panele, akcesoria. Zapewniamy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
Set up a free site with Mobirise